Fuksiarz kod promocyjny. Czy bukmacher Fuksiarz wymaga kodu bonusowego podczas rejestracji?

Bukmacher Fuksiarz jest nowym, legalnym bukmacherem. Jaki bonus powitalny przygotował dla swoich nowych graczy? Jak zarejestrować się z kodem promocyjnym Fuksiarz? Czy kod bonusowy od Fuksiarza zwiększa wartość oferty powitalnej? 

Kody promocyjne do legalnych bukmacherów

Legalni bukmacherzy konkurują ze sobą o klientów. Przyjmują różne taktyki pozyskiwania nowych graczy, jednak najpopularniejsza polega na oferowaniu atrakcyjnych bonusów na start. Wartość promocji powitalnej można zwiększać za pomocą dedykowanych kodów promocyjnych. Kody są zatem specjalnymi „hasłami” w postaci krótkiego słowa lub dodatkowo liter i cyfr. Podaje się je podczas rejestracji konta w serwisie bukmacherskim. Poza zwiększaniem wartości maksymalnych bonusów, kody mogą odblokowywać dodatkowe promocje. 

Kod promocyjny Fuksiarz 2021

Od momentu kiedy w internecie pojawiły się pierwsze informacje o tym, że na rynek bukmacherski w Polsce wchodzi nowy bukmacher Fuksiarz, gracze zaczęli przekopywać internet w poszukiwaniu kodu promocyjnego Fuksiarz. Nowy bukmacher zdecydował się obrać nieco inną taktykę od swoich konkurentów. Kod promocyjny przypisuje do każdego nowego konta, więc gracze mają z góry pewność, że skorzystają z najlepszej możliwej oferty na start. Bonus powitalny będzie przysługiwał wszystkim nowym graczom.

fuksiarz-kod-promocyjny Fuksiarz kod promocyjny. Czy bukmacher Fuksiarz wymaga kodu bonusowego podczas rejestracji?

Bonus powitalny Fuksiarz

Bonus powitalny to stały element oferty promocyjnej wszystkich legalnych bukmacherów. Bywa, że bonus jest ostatecznym argumentem, który skłania gracza do rejestracji u danego buka. Nie można więc ignorować faktu, że gracze zakładów bukmacherskich uwielbiają promocje i chętnie z nich korzystają, chcąc zdobyć wyższe wygrane. Czym będzie wyróżniał się bonus Fuksiarz na tle innych bukmacherów? Fuksiarz będzie musiał się wysilić nieco bardziej. Jako nowy bukmacher musi sobie zapracować na sympatię graczy. Z tego względu zdecydował się na oryginalny bonus, czyli cashback 50% do kwoty 500 PLN.

Cashback w Fuksiarzu 

Cashback w Fuksiarzu wygląda nieco inaczej niż u pozostałych bukmacherów, którzy oferują zakład bez ryzyka. Już na pierwszy rzut oka widać różnicę. Fuksiarz proponuje bowiem 50% cashback, a nie tak jak inni zwrot całej postawionej kwoty. Ma to związek z brakiem wymagań obrotowych. Żeby cashback był prawdziwy, gracz musi odebrać pieniądze od razu na konto główne. Wielu bukmacherów wymaga dodatkowego obrotu, który pozwoli na uwolnienie bonusu.

W Fuksiarzu możesz od razu wypłacić swoje środki po dokonanym zwrocie. Bukmacher oferuje maksymalną kwotę 500 PLN, co robi wrażenie, bo przy cashbacku na konto główne konkurencja decyduje się na znacznie niższe bonusy. Mając bonus cashback nieważny jest wynik zakładu, ponieważ kiedy postawiony przez gracza kupon okaże się przegrany, bukmacher zwraca stracone pieniądze na konto gracza.

fuksiarz-kod-promocyjny Fuksiarz kod promocyjny. Czy bukmacher Fuksiarz wymaga kodu bonusowego podczas rejestracji?

Zarejestruj się w Fuksiarz.pl i odbierz bonus

Nie bez powodu bonus powitalny bywa nazywany również bonusem rejestracyjnym. Jeśli chcesz odebrać bonus powitalny w Fuksiarz.pl, musisz się tam zarejestrować. Fuksiarz wie, że dla nowych graczy najważniejsze jest to, by móc jak najszybciej rozpocząć obstawianie zakładów. Ze względu na to bukmacher Fuksiarz pozwala na zakładanie kont tymczasowych na drodze szybkiej rejestracji.

Formularz rejestracyjny jest dwuetapowy, zawiera pytania o podstawowe dane użytkownika. Podczas zakładania konta w Fuksiarz, formalności ograniczone są do absolutnego minimum. To z kolei pozwala na założenie konta w mniej niż 2 minuty. Pamiętajmy jednak, że konto tymczasowe obarczone jest pewną wadą. Gracz nie ma możliwości wypłacenia swoich wygranych z konta gracza na konto osobiste. Aby móc wypłacać zgromadzone środki, należy przejść przez pełną weryfikację danych, czyli m.in. podać swój numer konta bankowego oraz przesłać skan lub zdjęcie dowodu tożsamości. 

fuksiarz-kod-promocyjny Fuksiarz kod promocyjny. Czy bukmacher Fuksiarz wymaga kodu bonusowego podczas rejestracji?

Fuksiarz – promocje dla stałych klientów

Fuksiarz dba o swoich stałych klientów. Dla nich zaoferował unikalne na polskim rynku bukmacherskim promocje, które, trzeba przyznać wydają się niezwykle korzystne. W Fuksiarzu znajdziecie promocje, których nie ma dosłownie nigdzie indziej. Nie ma to jak wejść na rynek i zaproponować innowacyjne rozwiązania.

Cashback bez końca – regularne zwroty

Pierwszym bonusem dla zarejestrowanych już graczy będzie cashback bez końca, który zapewni częściowy zwrot stawek w przegranych kuponach. Skorzystać z niego będą mogły osoby, które na kuponie wybrały wyselekcjonowane pod tę promocję spotkania. Zwrot stawki będzie wzrastał wraz z ilością meczów na kuponie i wyniesie maksymalnie 50% inwestycji. Środki z przegranych zakładów będzie można od razu wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

Early payout – wygrana przy 2:0

Drugą promocją Fuksiarza będzie early payout.  Jeśli  obstawiona drużyna z dedykowanej dla promocji puli meczów, będzie wygrywała dwoma bramkami, zdarzenie zostanie rozliczone jako wygrane. Późniejsze zmiany w meczu nie będą brane pod uwagę. To znaczy, że jeśli w meczu piłki nożnej postawiłeś na wygraną gospodarzy i już w pierwszej połowie prowadzą np. 2:0, Twój zakład jest uznany automatycznie za wygraną. Nawet jeśli goście odwrócą losy spotkania i ostatecznie nie przegrają.

fuksiarz-kod-promocyjny Fuksiarz kod promocyjny. Czy bukmacher Fuksiarz wymaga kodu bonusowego podczas rejestracji?

Mega Kursy – wygrywaj więcej

Trzecim urozmaiceniem będą Mega Kursy Boost. To doskonała promocja skierowana dla graczy, którzy regularnie obstawiają spotkania. Dzięki niej będą mieć szansę na wyższą ewentualną wygraną. Zdarzenia znajdujące się w specjalnej zakładce pozwolą na grę po wyższych kursach. W ten sposób ograniczamy ryzyko i zyskujemy możliwość zgarnięcia większej ilości pieniędzy. Na pewno będzie to przydatna opcja podczas obstawiania zakładów w Fuksiarzu.

Fuksiarz – legalny bukmacher online

Zawsze kiedy pojawiają się pierwsze artykułu o otwarciu nowego bukmachera gracze szukają informacji o tym, czy jest on legalny. Za grę u nielegalnych podmiotów bukmacherskich grożą bowiem wysokie kary finansowe. Cieszy nas to, że coraz więcej graczy zakładów bukmacherskich jest świadoma zagrożeń wynikających z gry u nielegalnych bukmacherów.

Chcielibyśmy również jednoznacznie potwierdzić, że bukmacher Fuksiarz prowadzi swoją działalność w pełni legalnie, czyli zgodnie z polskim prawem. Przypominamy, że każdy bukmacher w Polsce musi uzyskać stosowne zezwolenie na prowadzenie działalności od Ministerstwa Finansów. Fuksiarz otrzymał licencję na organizację zakładów wzajemnych w grudniu 2020 roku.