Finał Ligi Mistrzów Bayern-PSG. Kiedy i o której godzinie mecz? [DATA, GODZINA]

Finał Ligi Mistrzów Bayern Monachium-PSG. Kiedy i o której godzinie zostanie rozegrany mecz? Gdzie będzie można obejrzeć finał Champions League sezonu 2019/2020?

Pandemia koronawirusa spowodowała, że rozgrywki Ligi Mistrzów 2019/2020 zostały przerwane. Istniało ogromne prawdopodobieństwo tego, że nie zostaną one dokończone. Niemniej jednak świat nauczył się żyć z COVID-19, dzięki czemu już w najbliższą niedzielę, będziemy mogli obejrzeć finałowy pojedynek Ligi Mistrzów. W szranki staną piłkarze Bayernu Monachium z Robertem Lewandowskim na czele oraz zawodnicy PSG.

Champions League 2020 odbyło, a właściwie odbywa się w nieco innej formule. Zmiany dotyczą dwóch kwestii:

  • drużyny grają w portugalskiej Lizbonie, tak więc de facto mamy do czynienia z turniejem Final 8
  • nie ma rewanżów

Dzięki takiemu rozwiązaniu aż do półfinału dotarły ekipy RB Lipsk i Olympique Lyon. Bardzo blisko awansu do 1/2 Ligi Mistrzów była także Atalanta Bergamo. W ostatnich 3 minutach meczu Włosi stracili jednak dwie bramki z PSG i to francuska ekipa finalnie stawi się w finale Ligi Mistrzów.

Kiedy finał Ligi Mistrzów 2020?

Finał Ligi Mistrzów 2020 Bayern Monachium – PSG odbędzie się w niedzielę 23 sierpnia 2020 o godzinie 21:00. Mecz zostanie rozegrany bez udziału publiczności. Spotkanie można obejrzeć w: