8.03 Ekstraklasa – Arka Gdynia vs Termalica Bruk Bet – Co proponują bukmacherskie strony na mecz Arki z Termaliką?

Ranking bukmacherów a sytuacja w ligowej tabeli przed meczem

Sytuacja w ekstraklasowej tabeli po przerwie zimowej nie przestaje zaskakiwać, dochodzi do przetasowań i niespodziewanych strat punktów. Do zaskoczenia z całą pewnością można by zaliczyć ewentualną stratę punktów przez Arkę Gdynia na własnym stadionie 12 marca, kiedy to gospodarze podejmować będą przedostatnią drużynę z tabeli, Termialikę Bruk-Bet Nieciecza.

Arka Gdynia jest obecnie na 9 pozycji w tabeli i do wymarzonej ósmej pozycji, dającej awans do grupy mistrzowskiej po trzydziestu kolejkach Ekstraklasy, brakuje jej już trzech punktów. Dlatego wygrywanie na własnym stadionie jest obecnie obowiązkiem piłkarzy z Gdyni. Z kolei Termialika z 25 punktami na koncie ma tylko 2 punkty przewagi nad ostatnim miejscem w tabeli i coraz większe problemy kadrowe oraz sportowe i organizacyjne, o których naturalnie wiedzą wszystkie firmy bukmacherskie w Polsce specjalizujące się w ustalaniu kursów na mecze Ekstraklasy.

Gdzie najlepiej obstawiać mecze, aby szybko się wzbogacić?

Najważniejsze jest oczywiście prawidłowe wytypowanie zwycięzcy. Wszystkie znaki na niebie i ziemi podpowiadają, że gospodarze powinni gładko zapewnić sobie trzy punkty. Jednak kurs na forbet na zwycięstwo Arki jest względnie skromny – około 1.80 – co nie zapewni szczególnego zysku przy takim rozstrzygnięciu. Jednocześnie za remis, do którego w Gdyni może dojść, ten sam bukmacher jest już skłonny wypłacić nawet 3,5-krotność wniesionego zakładu, co wydaje się być znacznie bardziej kuszącą propozycją dla typerów. Wygrana gości jest najmniej realna, więc kurs na różnych stronach na takie rozstrzygnięcie waha się w przedziale od 4 do 8.

Autor: DS