30.01 Premier League – West Ham United – Crystal Palace Londyn – Ile żółtych kartek zobaczymy ?

30 stycznia 2018 roku zostanie rozegrana kolejna seria spotkań angielskiej Premier League. W niej West Ham United podejmie inną drużynę z Londynu – Crystal Palace STS Zakłady Bukmacherskie zapraszają na to i inne spotkania tych niezwykle popularnych rozgrywek.

Premiership kojarzy się z reguły z takimi drużynami jak Arsenal, Chelsea, Liverpool czy obaj giganci z Manchasteru. W meczach z ich udziałem pada zawsze sporo bramek. Dzisiaj mamy dla was nieco inne rozwiązanie. Jako że STS dobrze płaci za wytypowanie ilości żółtych kartek w tym spotkaniu, to gorąco zachęcamy do pójścia tą drogą. Obie ekipy stawiają głównie na siłę i zawziętość swoich piłkarzy. Dlatego w takim meczu może paść sporo kartoników. Taki typ jest zdecydowanie lepszy, aniżeli kolejne obstawianie angielskich gigantów, które nie zawsze bywa opłacalne. Wszak bardzo często któreś z nich kończy się podziałem punktów, a w efekcie stratą naszych niekiedy bardzo ciężko zarobionych pieniędzy.

Oprócz wspomnianego powyżej zakładu STS również przyzwoicie płaci za wskazanie zwycięzcy tego spotkania. Ponad 2.50 za zwycięstwo West Hamu i prawie 3 zł za wygraną Crystal Palace. Zdecydowanie warto więc postawić na to wydarzenie i wraz z kilkoma innymi zakładami stworzyć bardzo mocny kupon, który w połączeniu z kilkunastoma postawionymi złotymi może dać nam naprawdę sporą wygraną.