28.02 Ekstraklasa – Wisła Kraków vs Korona Kielce – Carlos Lopez to nasz typ na strzelca w tym meczu.

Dobre mecze tego weekendu serwuje nam dzisiaj efortuna. Oferta na dziś to głównie mecze Lotto Ekstraklasy. W jednym z nich krakowska Wisła podejmować będzie Koronę Kielce. Obstawiamy, że napastnik Wisły Carlos Lopez strzeli kolejną bramkę w tej kampanii.

Kto by pomyślał, że w rundzie wiosennej Wisła i Korona będą sąsiadami w tabeli. I to scyzoryki są wyżej, niż Biała Gwiazda. Oba teamy szykują się do batalii o europejskie puchary. Do tego potrzebna jest jak najlepsza pozycja wyjściowa przed ostatnią rundą, w której według zasad punkty dzielone są na pół. Efortuna zakłady bukmacherskie stawiają sprawę jasno. Wisła Kraków to faworyt tego meczu. Co prawda Krakowianie nie są absolutnymi pewniakami do zgarnięcia 3 punktów jednak to na nich eksperci i gracze są w stanie postawić nieco większe pieniądze. Radzimy również zwrócić uwagę na bardzo ciekawy zakład, jakim jest w tym przypadku obstawienie strzelca. Napastnik Wisły Kraków – Carlos Lopez to najlepszy typ na zdobywcę co najmniej jednego gola w tym starciu. Mamy już więc świetną kombinację do akumulatora. Radzimy również przejrzeć stronę efortuna. Statystyki na niej dostępne pozwolą na wyszukanie ciekawych, bukmacherskich perełek.

Efortuna zakłady bukmacherskie posiadają bardzo konkurencyjne stawki dla Lotto Ekstraklasy. Zresztą szczegóły znajdziecie poniżej. Każdy z przedstawionych bukmacherów zaproponuje wam bonusy na start.