18.02 Ekstraklasa – Lechia Gdańsk vs Piast Gliwice – Biało-zieloni po pewne 3 punkty?

Lechia Gdańsk w poprzedni sezonie była absolutnie czołową drużyną ligi (polecamy świetne efortuna statystyki). Ten sezon jednak to pasmo ciągłych rozczarowań. Mimo wszystko wydaje się, że Biało – Zieloni zgarną 3 punkty w meczu z Piastem Gliwice.

Zakłady bukmacherskie efortuna mocno akcentują ten mecz. Nic dziwnego, bowiem oba kluby mają ogromną rzeszę fanów w swoich miastach i okolicach. Kibice jednak mogą tylko pomóc. A pomagać będą tym razem Gdańszczanom. Zresztą nawet i na wyjeździe Lechia byłaby absolutnym faworytem tego meczu. Piast Gliwice to czerwona latarnia Lotto Ekstraklasy. Ekipa ze śląska gra w tym sezonie fatalnie i jest murowanym kandydatem do spadku. Ciężko wyobrazić sobie aby Biało-zieloni mogli tutaj pogubić punkty. W pięciu meczach goście zdobyli 3 punkty co i tak jest przyzwoitym wynikiem. Lechia tych oczek zdobyła dwa razy więcej. Od tego spotkania klub z wybrzeża powinien zacząć marsz w górę tabeli. Zakwalifikowanie się do grupy mistrzowskiej pozwoli uniknąć nerwówki na koniec. Kto wie, może podział tabeli sprawi że Gdańszczanie znów będą liczyć się w walce o laury?

Efortuna (oferta na dziś to zakładka która nas interesuje) dobrze płaci za ten mecz, więc recepta jest prosta. Rejestrujemy się na stronie efortuna zakłady bukmacherskie i obstawiamy mecze z oferty tego legalnego bukmachera.