12.02 Ekstraklasa – Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok. Fornalik przechytrzy Mamrota?

Jednym z najpopularniejszych legalnych bukmacherów internetowych jest niewątpliwie STS. Oferta, której oferta jest na tyle bogata, że każdy znajdzie coś dla siebie. My skupiamy się na polskiej lidze, która wraca do rozgrywek. Przed nami mecz Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok.

Dla drużyny ze śląska występującej w roli gospodarza nie będzie to z pewnością łatwy mecz. Piłkarze Waldemara Fornalika zatrudnionego w roli strażaka muszą walczyć o wydostanie się ze strefy spadkowej, a w nadchodzącym meczu o punkty będzie bardzo trudno. Jagiellonia to zespół z czuba tabeli. Klub z Podlasia ciągle może zostać mistrzem Polski, więc ekipa trenera Mamrota będzie podwójnie zmotywowana. Występuje bowiem w roli faworytów – według STS (online znajdziecie aktualne typy). Kursy na „Jagę” zaczynają się od 2.30 wzwyż. To bardzo dobra okazja do wzbogacenia się, więc takie spotkanie musi znaleźć się w najlepszych typach na weekend. Więcej takich typów znajdziecie po wpisaniu frazy sts oferta na jutro. Wracając natomiast do opisywanego spotkania to jesteśmy przekonani, że Jagiellonia Białystok dopisze kolejny 3 punkty do tabeli Lotto Ektraklasy.

STS Zakłady bukmacherskie mają w swojej ofercie najlepsze wydarzenia sportowe dotyczące polskiej piłki. Jeśli lubicie rodzimą „kopaną” to ten legalny bukmacher online jest właśnie dla was.