10.07 MŚ – półfinałowe spotkanie Francja vs Belgia.

Przedwczesny Finał – tak sądzi wielu sympatyków piłki?  A jak akurat tę parę półfinałową oceniają analitycy firm bukmacherskich? Na jakim poziomie ustawiają wysokości kursowe swoich firm? My już znamy propozycje niektórych z nich – 2,52 – 3,18 – 3,05. Chcących poznać więcej szczegółów,  możemy skierować na strony internetowe tych firm.

Fakt, Trójkolorowi bez większego trudu i w niezłym stylu uporali się z Urugwajem – 2:0 w ćwierćfinale, i stali się jednym z faworytów do zdobycia głównego trofeum tych mistrzostw. Większość „znawców „ uważała, że na swojej drodze spotkają zespół Brazylii, a to Belgowie po porywającym widowisku pokrzyżowali te przewidywania, i strzelając dwie bramki a tracąc tylko jedną, pokonali Brazylię i teraz spotkają się z Francją.

Na dodatek trener zespołu francuskiego po tym meczu uznał, że jego drużyna nie zagrała perfekcyjnego spotkania, tyle tylko, że błędy jego drużyny nie miały żadnych negatywnych skutków. Pewnym problemem w jego zespole też jawi się brak doświadczenia. Większość zawodników drużyny pierwszy raz gra na tak ważnym turnieju, a z reguły ekipy, które w przeszłości sięgały po tytuły mistrzowskie to w składach miały graczy po 30-tce, ze sporym doświadczeniem. W ekipie Francji takowym może pochwalić się jedynie 32-letni napastnik Giroudu. Ale główna uwaga niemal wszystkich obserwatorów drużyny francuskiej, koncentruje się nawet nie na A. Griezmanie, ale na młodziutkim Kylianie Mbappe i zadają oni sobie podstawowe pytanie – czy potwierdzi swoje umiejętności i formę w następnych meczach? A takim sprawdzianem będzie już to spotkanie z Belgią. Znając realia, sądzimy, że i doskonale ustawiona drużyna Czerwonych Diabłów mu tego nie ułatwi. Wszak już jednego z pretendentów do tytułu – Brazylię – odprawili z „kwitkiem”. W trakcie tego turnieju uczą się i to z dobrym skutkiem, być coraz lepszą drużyną. Mają trenera, Roberto Martineza, który bardzo dobrze czyta kolejnych przeciwników, przygotowuje odpowiedni plan, a potem E.Hazard, Lukaku, De Bruyne i ich koledzy z drużyny perfekcyjnie go realizują. Każdy z grających w zakładach bukmacherskich także sam będzie musiał podjąć decyzję, na kogo postawić. Jedni będą się kierowali rozumem inni sercem. Taką możliwość dają zakłady bukmacherskie online, a szczególnie te na żywo. My oczekujemy i państwu życzymy po prostu dużo emocji.

Autor: MS