08.03 Liga Europy – Lazio vs Dynamo Kijów – Dobry kurs to łakomy kąsek na wygraną u bukmachera.

Sugestie firm bukmacherskich na mecz 1/8 Play Off Ligi Europy pomiędzy Lazio i Dynamem Kijów nie pozostawiają złudzeń. Zarówno np. Fortuna jak i Totolotek w swoich prognozach przedstawiają ten kurs podobnie. A ten kurs to: 1,45 – 1,47 zwycięstwo Lazio, 4,40 – 4,60 remis i 6,50 – 6,90 zwycięstwo Dynama. Wystarczy nie w pełni zgodzić się z ich opiniami, zagrać trochę wbrew tym sugestiom i przy odrobinie szczęścia można stać się posiadaczem całkiem niezłej kasy.

Pełną informację o kursach legalnych bukmacherów w Polsce można uzyskać odwiedzając stronę internetową – topbukmacher.com. Można tam zapoznać się również z szeregiem dodatkowych propozycji oferowanych przez te firmy. Np. taką, czy czołowy zawodnik Lazio – Circo Immobile znowu strzeli bramkę i kiedy się to stanie? Żeby do tego doszło muszą mu w tym pomóc pozostali zawodnicy drużyny z Rzymu tacy jak Stefan Radu, Luis Alberto, Sergiej Milinkovic-Savic, Marco Parolo czy Nani. Trener Simone Inzaghi nie dopuszcza innej możliwości w tym meczu, jak zwycięstwo własnego zespołu.

Plany Lazio w tym meczu będzie się starała pokrzyżować drużyna z Kijowa. Miejmy nadzieję, że stanie się tak przy znaczącym udziale naszego rodaka, nieźle spisującego się w ostatnim okresie, obrońcy Tomasza Kędziory. Nie do końca pewny jest udział w tym spotkaniu najlepszego strzelca drużyny Dynama Dieumerci Mbokani, a także Sergiy Sydorchuka. A to może w znaczny stopniu ograniczyć poczynania trenera tego zespołu i wpłynąć na sposób jego gry.

Należy mieć nadzieje, że nie ucierpi na tym piękno widowiska w tym spotkaniu i kibice obejrzą otwartą grę z obu stron. A to w sytuacji, gdy coraz większa ilość klientów firm bukmacherskich zaczyna traktować te zakłady jako rozrywkę i chęć sprawdzenia swojego szczęścia ma niebagatelne znaczenie.