03.02 Ligue 1 – Olympique Marsylia vs Metz – Metz do spadku i w głębokiej depresji. Marsylianie w czubie. Czy wynik jest przesądzony?

Co ciekawe słychać w Zakładach bukmacherskich Forbet? Zapraszamy do przeglądu oferty na weekend tego legalnego bukmachera. W pierwszej kolejności skupimy się na meczu Olymipque Marsylia oraz FC Metz.

Maryslia to drużyna, która na dzień dzisiejszy zajmuje najniższe miejsce na ligowym podium. Walka o mistrzostwo jest raczej rozstrzygnięta, ale bój o wicemistrzostwo trwa w najlepsze. Marsylia i Lyon mają po 48 punktów co jasno pokazuje, że idą łeb w łeb. Zakłady bukmacherskie Forbet widzą w FC Metz murowanego kandydata do spadku. Patrząc na ich dorobek punktowy oraz aktualną formę ciężko nie zgodzić się z ekspertami tego legalnego bukmachera. Metz z 18 punktami na koncie to czerwona latarnia ligi. Wynik w naszej ocenie jest zatem przesądzony. Gospodarze bez problemu powinni odprawić gości, tym bardziej że w ostatnich 5 meczów nie przegrali. Goście co prawda w ostatnich starciach zdobyli aż 10 punktów (czyli ponad połowę tego co dotychczas!) ale każda seria kiedyś się kończy i o punkty na obcym i tak trudnym terenie będzie bardzo trudno.

Zakłady bukmacherskie Forbet to nie tylko francuska Ligue 1. Polecamy zapoznać się z całą ofertą tego legalnego bukmachera. Firma ta oferuje bowiem legalne zakłady bukmacherskie praktycznie na wszystkie najważniejsze ligi i dyscypliny sportowe.